Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

 

GRUPA „KOTKI” – LISTOPAD 2021

        W dniu 10 listopada w naszym Przedszkolu odbyły się obchody Dnia Niepodległości. Przypomnieliśmy sobie symbole narodowe naszego kraju.

      We wtorek 16 listopada pojechaliśmy autokarem na wycieczkę do Ogrodu Ekologicznego prowadzonego przez rodzinę Gładysiaków w Wirach. Wzięliśmy tam udział w warsztatach pt. „Korbol czyli dynia”. Na miejscu poznaliśmy historię dyni i jej rodzinę – czyli cukinie, kabaczki oraz dalsze kuzynostwo. Sprawdzaliśmy jakie dynie znajdują się w ogrodzie, jakiej są wielkości, jakie mają kształty i kolory, czy dynię lubią kury i króliki. Ważyliśmy dynę, sprawdzaliśmy, która jest najlżejsza, a która najcięższa. Dowiedzieliśmy się co można zrobić z dyni m. in. konfiturę, kompot, ciasto z dyni i olej z pestek dyni. Na koniec wycieczki ozdobiliśmy dynię, które zabraliśmy do domu.   

      W środę 24 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu pracownika z Schroniska Kobyle Pole. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta, co to za miejsce – schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym.

      Pod koniec listopada w naszej grupie miało miejsce ważne wydarzenie – „Pasowanie na przedszkolaka” dzieci, które nie uczestniczyły w poprzednim roku szkolnym w pasowaniu.  Dzieci otrzymały na pamiątkę dyplomy. Gratulujemy dołączyliście do grona pasowanych przedszkolaków!

Pozdrawiamy serdecznie, dziękujemy za współpracę

Pani Kasia, Pani Beata oraz Pani Patrycja

 

 Link do galerii

Popularne

 •  Rekrutacja - Nabór 2022/2023

  ...

 •  Uwaga!!!

    W...

 •  "Przedszkole na medal"

  Ślicznie dziękujemy za zg...

 •  Dzień Kota - Akcja ZBIÓRKA

    ...

 •  Podziękowania za zbiórkę karmy!!!

    ...

grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28.11 - 02.12.2022

  ...

 •  Jadłospis 21.11- 25.11.2022

  ...

 •  Jadłospis 14-18.11.2022

  ...

 •  Grupa Sówki - październik 2022

  Pażdziernik w Grupie Sówek   03.10.2022 -  o...

 •  Jadłospis 07-10.11.2022

  ...

 •  Grupa Wiewiórki - październik 2022

  Październik u Wiewiórek...

 •  Grupa Kotki - październik 2022

   PAŹDZIERNIK  U KOTKÓW    ...

 •  Grupa Biedronki - październik 2022

  Biedroneczki w październiku: ...

 •  Grupa Pszczółki - październik 2022

  Pszczółki w październiku:   &nb...

 •  Grupa Misie - październik 2022

  WYDARZENIA U MISIÓW W PAŹDZIERNIKU 🙂 ...