Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

                      Luty w grupie „Kotków” 
 
09.02.2022 – w tym roku nasze przedszkole włączyło się w obchody Światowego Dnia Pizzy. Podczas zajęć poznaliśmy krótką historię pizzy, „Kotki” dowiedziały się, z którego kraju pochodzi oraz z jakich składników można ją zrobić. Wreszcie nadszedł ten moment, mali kucharze doczekali się efektów swojej pracy. Mniam, mniam. Było fantastycznie i smacznie.  
15.02.2022 – odbył się Bal Przebierańców, każde dziecko miało swój wymarzony strój.  „Kotki” świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach.
17.02.2022 – świętowaliśmy „Dzień Kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół: dorysowując sobie wąsy oraz uszy. Następnie dzieci oglądały ilustracje przedstawiające różne koty, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów. Były też wesołe „kocie zabawy”, takie jak: koci spacerek, zabawy ruchowe przy piosenkach o kotach.
25.02.2022 – wzięliśmy udział w Dniu Dinozaura. Tego dnia dzieci przyniosły z domu swoje dino - skarby (figurki dinozaurów, książeczki, maskotki) i z radością oglądały dinozaury w książkach. Dowiedziały się gdzie i kiedy żyły, jak wyglądały, czym się żywiły oraz dlaczego wyginęły te znane prehistoryczne zwierzęta.
 
Drodzy Rodzice! Dziękujemy za współpracę, pomoc i zaangażowanie.
Pozdrawiamy: Pani Kasia, Pani Beata i Pani Patrycja. 

 

Link do galerii

Popularne

 •  Rekrutacja - Nabór 2022/2023

  ...

 •  Uwaga!!!

    W...

 •  "Przedszkole na medal"

  Ślicznie dziękujemy za zg...

 •  Dzień Kota - Akcja ZBIÓRKA

    ...

 •  Podziękowania za zbiórkę karmy!!!

    ...

grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28.11 - 02.12.2022

  ...

 •  Jadłospis 21.11- 25.11.2022

  ...

 •  Jadłospis 14-18.11.2022

  ...

 •  Grupa Sówki - październik 2022

  Pażdziernik w Grupie Sówek   03.10.2022 -  o...

 •  Jadłospis 07-10.11.2022

  ...

 •  Grupa Wiewiórki - październik 2022

  Październik u Wiewiórek...

 •  Grupa Kotki - październik 2022

   PAŹDZIERNIK  U KOTKÓW    ...

 •  Grupa Biedronki - październik 2022

  Biedroneczki w październiku: ...

 •  Grupa Pszczółki - październik 2022

  Pszczółki w październiku:   &nb...

 •  Grupa Misie - październik 2022

  WYDARZENIA U MISIÓW W PAŹDZIERNIKU 🙂 ...