Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

 

W czerwcu u Pszczółek wieeele się działo:) Swoje 6 urodzinki obchodził Filip któremu życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego! Dzieci wykonały laurki oraz złożyły jubilatowi życzenia, mamy nadzieję że się spełnią :)

Czerwiec przywitaliśmy z przytupem, bo jak wiadomo 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. W naszym Przedszkolu każdy Przedszkolak miał dużo atrakcji. Były balony, zabawy taneczne, z chustą animacyjną, bańki mydlane, słodkości oraz lody. Nasze Pszczółki przebrane w przepiękne stroje zrobiły sobie zdjęcie w foto budce, prezentowały się na naszej małej arenie wykonanej z chusty animacyjnej po czym bawiliśmy się jak w prawdziwym cyrku. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego Dnia.

Pszczółki dowiedziały się po co nam pieniądze, co z nimi się robi oraz jak nimi rozporządzać. Nasza foto budka przeistoczyła się w prawdziwy bank. Dzieci miały ogromną radość z zabaw naśladowczych w sklepie i banku.

11 czerwca odbył się przedszkolny Dzień Kibica, tego dnia wszyscy ubrani w biało- czerwone stroje zamienili się w piłkarzy i wzięli udział w wielu konkurencjach. Wspieraliśmy okrzykami, brawami, radości nie było końca.. szkoda, że naszej reprezentacji nie udało się tym razem, ale nadal wierzymy, że jeszcze pokażą na co ich stać. Dziękujemy za przygotowanie dzieciom cudownych strojów i akcesoriów dla kibica.

Pszczółki w imieniu swoim i Rodziców podziękowały naszej kochanej Pani Dyrektor za cudowny czas spędzony w Przedszkolu, za uśmiech, pomoc, wspólne zabawy oraz za to, że po prostu była z nami, Wykonały piękną laurkę, wręczyły śliczny bukiet kwiatów wraz z życzeniami oraz wyrecytowały wierszyk dla Pani Marzenki. Dziękujemy za zorganizowanie kwiatków i kartki okolicznościowej.

W związku z upragnioną porą roku czyli latem, mieliśmy okazję do wielu rozmów na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, miejsc do których udajemy się z rodziną na wypoczynek, a także wykonaliśmy prace o wakacyjnej tematyce. Mamy ogromną nadzieję, że Pszczółki będą pamiętać o nas nawet w wakacje. Będzie nam miło, gdy wyślą do nas pocztówkę i przyniosą po wakacjach znalezioną przez siebie pamiątkę związaną z miejscem w którym były podczas wypoczynku.

Z tego miejsca pragniemy życzyć Dzieciom oraz ich Rodzinkom wspaniałych i bezpiecznych przygód, dużo słonka oraz przepięknych wspomnień ze wspólnie spędzonego czasu. Do zobaczenia po wakacjach!

Pani Dorotka, Pani Agnieszka, Pani Arletka

 

Link do galerii

Popularne

 •  Rekrutacja - Nabór 2022/2023

  ...

 •  Uwaga!!!

    W...

 •  "Przedszkole na medal"

  Ślicznie dziękujemy za zg...

 •  Dzień Kota - Akcja ZBIÓRKA

    ...

 •  Podziękowania za zbiórkę karmy!!!

    ...

grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28.11 - 02.12.2022

  ...

 •  Jadłospis 21.11- 25.11.2022

  ...

 •  Jadłospis 14-18.11.2022

  ...

 •  Grupa Sówki - październik 2022

  Pażdziernik w Grupie Sówek   03.10.2022 -  o...

 •  Jadłospis 07-10.11.2022

  ...

 •  Grupa Wiewiórki - październik 2022

  Październik u Wiewiórek...

 •  Grupa Kotki - październik 2022

   PAŹDZIERNIK  U KOTKÓW    ...

 •  Grupa Biedronki - październik 2022

  Biedroneczki w październiku: ...

 •  Grupa Pszczółki - październik 2022

  Pszczółki w październiku:   &nb...

 •  Grupa Misie - październik 2022

  WYDARZENIA U MISIÓW W PAŹDZIERNIKU 🙂 ...